EN TEPEYE

Berke Can Özcan

DETAYLAR

Time: Eylül 25, 2021 18:45
Konum: mitza Yeniköy

Baterist olarak başladı, bir çok müzik grubu kurdu ve dağıttı. Müzik yazdı, şarkı söyledi, bir çok projedebateri ve çoğu diğer enstrümanı çaldı, albümler kaydetti ve yayınladı, seyahat etti ve beğeni kazandı, ama bildiğiniz gibi, her şey değişiyor. Who Are We Who We Are dijital labelının sahibi ve arkadaşlarının ve müzisyen dostlarının albümlerini yayınlamaktan gurur duyuyor. Müzik kulağa hoş geldiği sürece! Hem hangi müziğin iyi ya da kötü olduğuna kim karar veriyor ki?

Son birkaç yıldır, başka bir şeylere dönüşmeye başladı. Olan biten bir çok şey var, aileler dağılıyor, arkadaşlar terk ediyor, insanlar hayatın ağırlığı altında eziliyor, ülkesinin onun zaten olması gerektiğini düşündüğü değerleri kaybetmesi ve dünyanın çatlaklar ve kötüler tarafından birbirine katılması.

Değişmek zorundaydı, başka bir kurtuluş yolu yoktu, ve o yüzden de dinlemeye başladı. Seyahat etti, ve duyduğu bir çok farklı sesle tanıştı. Kendi yaptığı enstrümanlar eşliğinde; çelik davul, çanlar, gonglar ve tahta davullarla solo gösteri performansına başladı. Dünyası yeni bir şeye genişlerken, yalnız kayıt yapmaya başladı ve bunun sonucunda “Mountains Are Mountains” adlı yeni albümünü ortaya çıkardı. 

 

Cebinde hala bir çok şey var. Değişik kıtalardan, bir çift okyanustan, bir çok farklı adadan, dünyanın insanların pek fazla bilmediği köşelerinden sesler. İş devam ediyor, iş her zaman devam ediyor ve büyük olasılıkla da her zaman devam edecek!

TAKİP EDİN VE PAYLAŞIN:

Check out our
i

Apparently we had reached a great height in the atmosphere, for the sky was a dead black, and the stars had ceased to twinkle.